Szkoły zakwalifikowane do Programu #SuperKoderzy w edycji 2017/2018 - #SuperKoderzy

Szkoły zakwalifikowane do Programu #SuperKoderzy w edycji 2017/2018- #SuperKoderzy

  1. Szkoła Podstawowa w Płowężu, (Płowęż)
  2. Szkoła Podstawowa nr 1 im. F. Nowowiejskiego w Barczewie, (Barczew)
  3. Szkoła Podstawowa w Młyńcu Pierwszym, (Młyniec Pierwszy)
  4. Zespół Szkół nr 5 Szkoła Podstawowa nr 109 im. K. Makuszyńskiego w Krakowie-Krowodrzy, (Kraków)
  5. Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Brukach Unisławskich, (Bruki Unisławskie)
  6. Zespół Szkół Miejskich nr 2 SP 2 im. A.Mickiewicza w Grajewie, (Grajewo)
  7. Szkoła Podstawowa nr 4 im. K. Jagiellończyka w Gdańsku, (Gdańsk)
  8. Szkoła Podstawowa Filialna nr 36 im. Janusza Korczaka w Gostomii, (Gostomia)
  9. Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 1 SP nr 20 im. Mjra H.Sucharskiego we Włocławku, (Włocłwek)
  10. Szkoła Podstawowa nr 13 im. KEN w Olsztynie, (Olsztyn)
  11. Szkoła Podstawowa im. E. Bojanowskiego w Lubsku, (Lubsko)
  12. Zespół Szkół w Czarnowąsach, (Czarnowąsy)
  13. Zespół Szkół nr 2 im. Królowej Jadwigi w Pile, (Piła)
  14. Szkoła Podstawowa nr 1 im. chor. Czesława Krywuli w Stawigudzie, (Stawiguda)
  15. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Jaworowie, (Jaworów)
  16. Prywatna Szkoła Podstawowa nr 5 Twoja Przyszłość w Sosnowcu, (Sosnowiec)
  17. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 im. F.Barcza w Butrynach, (Butryny)
  18. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 im. Ks. Pawła Chmielewskiego w Klebarku Wielkim, (Klebark Wielki)
  19. Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi „Razem” w Chełmie, (Chełm)
  20. Zespół Szkół nr 1 im. T. Kościuszki w Lubiczu , (Lubicz)
  21. Szkoła Podstawowa nr 3 im. W. Puchalskiego w Niepołomicach, (Niepołomice)
  22. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku, (Lubsko)
  23. Szkoła Podstawowa 43 w Stolarzowicach, (Stolarzowice)
  24. Szkoła Podstawowa Nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi w Podlasiu-Przedmieściu, (Podlasie)
  25. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Brzechwy w Barcinie, (Barcin)
  26. Społeczna Szkoła Podstawowa w Jarocinie, (Jarocin)
  27. ZSzO Szkoła Podstawowa im. 24 lutego 1863 roku w Małogoszczu, (Małogoszcz)
  28. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Jana Pawła II w Warszawie/Ursus, (Warszawa)
  29. Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 w Białymstoku, (Białystok)
  30. Szkoła Podstawowa nr 2 im. M. Chełmońskiej-Szczepankowskiej w Słupnie, (Słupno)
  31. Szkoła Podstawowa nr 5 im. M. Kopernika w Łasku, (Łask)
  32. Szkoła Podstawowa im. Powstańców Ślaskich w Nędzy, (Nędza)
  33. Publiczna Szkoła Podstawowa w Suchej, (Sucha)
  34. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Kalinówce Kościelnej, (Kalinówka Kościelna)
  35. Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika w Wiktorówku, (Wiktorówko)
  36. Szkoła Podstawowa nr 4 im. H. Sienkiewicza w Elblągu, (Elbląg)
  37. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica w Złotowie, (Złotów)
  38. Szkoła Podstawowa nr 1 im.T. Kościuszki w Skarżysku-Kamiennej, (Skarżysko-Kmienna)
  39. Zepół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Wiślicy, (Wiślica)
  40. Niepubliczna Szkoła Podstawowa SKRZYDŁA w Lublinie, (Lublin)
  41. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Brodnicy, (Brodnica)
  42. Publiczna Stowarzyszeniowa Szkoła Podstawowa nr 1 w Ochodzach, (Ochodze)
  43. Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym im. J.Tuwima w Witankowie, (Witankowo)
  44. Szkoła Podstawowa nr 3 im. M. Konopnickiej w Tarnowie, (Tarnów)
  45. Szkoła Podstawowa nr 6 im. Ojca Św. Jana Pawła II w Przemyślu, (Przemyśl)
  46. Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Lubszy, (Lubsza)
  47. Szkoła Podstawowa im. 15 Pułku Ułanów Poznańskich w Krośnie, (Krosno)
  48. Szkoła Podstawowa im. Błogosławionej Karoliny w Ilkowicach, (Ilkowice)
  49. Szkoła Podstawowa im. M. Kuncewiczowej w Rzeczycy, (Rzeczyca)
  50. Szkoła Podstawowa 12986 im. Pierwsza Kadrowa w Mąkolnie, (Mąkolno)
  51. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lnianie, (Lniano)
  52. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mjr H. Sucharskiego w Gościnie, (Gościna)
  53. Zespół Szkół w Kalinówce, (Kalinówka  )
  54. Zespół Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Pobiedziskach Letnisku, (Pobiedziska Letnisko)
  55. Zespół Szkół nr SP im. Św. Królowej Jadwigi w Więcławicach Starych, (Więcławice Stare)
  56. Szkoła Podstawowa im. W. Orkana w Dobrocieszu, (Dobrociesz)
  57. Szkoła Podstawowa nr 1 w Piechowicach, (Piechowice)
  58. Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Chodeczu, (Chodecz)
  59. Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Żeromskiego  w Konstancinie-Jeziornie, (Konstancin-Jeziorna)
  60. Społeczna Szkoła Podstawowa im. J. Kukuczki w Rybniku, (Rybnik)
  61. Zespół Szkół Specjalnych nr 1 im. Ks. J. Twardowskiego w Kowanówku, (Kowanówko)
  62. Zespół Szkół w Gronowie Górnym, (Gronowo Górne)
  63. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 111 w Łodzi, (Łódź)
  64. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Podkowie Leśnej, (Podkowa Leśna)
  65. Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Warszawy w Kołczynie, (Kołczyn)
  66. Zespół Szkół w Osielsku Szkoła Podstawowa, (Osielsk)
  67. Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II w Łęcznej, (Łęczna)
  68. Szkoła Podstawowa 137 im. A. Kamińskiego w Łodzi-Polesie, (Łódź)
  69. Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Wałdowie, (Wałdowo)
  70. Szkoła Podstawowa nr 12 im. prof. A. Wodziczko w Gnieźnie, (Gniezno)
  71. Szkoła Podstawowa nr 35 w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 1 w Poznaniu Naramowice, (Poznań)
  72. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 im. W. Broniewskiego w Siedlcach, (Siedlce)
  73. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. M. Konopnickiej w Suchowoli, (Suchowola)
  74. Szkoła Podstawowa nr 196 im. Armii Krajowej w Błażowej Dolnej, (Błażowa Dolna)
  75. Zespół Szkół nr 1 – Szkoła Podstawowa nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi im. Szarych Szeregów w Chrzanowie, (Chrzanów)
  76. Amerykańska Szkoła Podstawowa w Gdyni, (Gdynia)
  77. Zespół Szkół nr 1 im.W. Puchalskiego w Otrębusach, (Otrębusy)
  78. Szkoła Podstawowa nr 1 im. J. Korczaka w Chorzowie, (Chorzów)
  79. Szkoła Podstawowa nr 159 Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej w Krakowie, (Kraków)
  80. Szkoła Podstawowa w Zalasewie, (Zalasewo)
  81. Niepubliczna Szkoła Podstawowa Fundacji Jawor w Głuszycy Górnej, (Głuszyca Górna)
  82. Zespół Szkół Chrześcijańskich w Starogardzie Gdańskim, (Starogard Gdański)
  83. Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Żarnowcu, (Żarnowiec)
  84. Szkoła Podstawowa nr 56 im. A. Strugi w ZKPiG nr 5 w Gdańsku, (Gdańsk)
  85. Szkoła Podstawowa nr 27 im. W. Szafera w Katowicach, (Katowice)
  86. Szkoła Podstawowa nr 92 im. Bohaterów Westerplatte w Nowej Hucie, (Nowa Huta)
  87. Szkoła Podstawowa nr 6 im. L. Waryńskiego w Słupsku, (Słupsk)
  88. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Parzymiechach, (Parzymiechy)
  89. Szkoła Podstawowa w Brzozowie, (Brzozowo)
  90. Publliczna Szkoła Podstawowa im. Ks. J. Dzierżonia w Karłowicach , (Karłowice)
  91. Szkoła Podstawowa w Byszwałdzie, (Byszwałd)
  92. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Stróżewie- Szkoła Podstawowa im. Mjr H. Sucharskiego, (Stróżewo)
  93. Szkoła Podstawowa nr 101 im. J. Kochanowskiego w Łodzi-Bałuty, (Łódź)
  94. Szkoła Podstawowa nr 4 im. Francesco Nullo w Olkuszu, (Olkusz)
  95. Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Mierkowie, (Mierków)
  96. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Czerwonej Wodzie , (Czerwona Woda)
  97. Szkoła Podstawowa nr 21 im. Królowej Jadwigii w Lublinie, (Lublin)
  98. Szkoła Podstawowa nr 4 im. J. Iwaszkiewicza w Sandomierzu, (Sandomierz)
  99. Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. K. Makuszyńskiego w Mławie, (Mława)
  100. Społeczna Szkoła Podstawowa nr 13 im. Lotników Amerykańskich w Warszawie, (Warszawa)
  101. Szkoła Podstawowa nr 9 im. W. Jagiełły w Kutnie, (Kutno)
  102. Szkoła Podstawowa nr 9 im. M. Skłodowskiej-Curie w Mątwach, (Mątwy)
  103. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Pawłowie, (Pawłowo)
  104. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Zdobywców Przestworzy w Częstochowie, (Częstochowa)
  105. Zespół Szkół Gminnych nr 1 im. P. Skargi w Milanówku, (Milanówek)
  106. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 12 Specjalna im. Bp J. Chrapka w Radomiu, (Radom)
  107. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego w Świebodzinie , (Świebodzin)
  108. Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 Łódzkiego Stowarzyszenia Społeczno Oświatowego w Łodzi-Bałuty, (Łódź)
  109. Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi Szkoła Podstawowa nr 3 im. H. Sienkiewicza w Żarach, (Żary)
  110. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kowalewie, (Kowalewo)
  111. Szkoła Podstawowa nr 323 im. Polskich Olimpijczyków w Warszawie, (Warszawa)
  112. Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Skrzeszewie, (Skrzeszew)
  113. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Powstańców Wielkopolskich w Nowych Skalmierzycach, (Nowe Skalmierzyce )
  114. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 17 (Szkoła Podstawowa nr 56)im. T. Rejtana w Krakowie , (Kraków)
  115. Miejski Zespół Szkół Nr 4  SP nr 15 w Krośnie, (Krosno)
  116. Szkoła Podstawowa nr 21 im. M. Kopernika w Elblągu., (Elbląg)
  117. Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa „Primary Steps” w Bielsku-Białej, (Bielsko-Biała)
  118. Publiczna Szkoła Podstawowa im. J A. Grabowskiego w Nowym Dworze, (Nowy Dwór)
  119. Zespół Szkół w Żelechowie; Szkoła Podstawowa im. R. Traugutta, (Żelechowo)
  120. Szkoła Podstawowa im. Wołyńskiej Brygady Kawalerii w Dębe Wielkie, (Dębe Wielkie)
  121. Szkoła Podstawowa im. J. Szelesta w Dębskiej Woli, (Dębska Wola)
  122. Szkoła Podstawowa nr 26 im.Żołnierzy Armii Krajowej w Gdyni, (Gdynia)
  123. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. E. Plater w Bogatyni, (Bogatynia)
  124. Szkoła Podstawowa nr 8 w Cieszynie, (Cieszyn)
  125. Szkoła Podstawowa Sportowa nr 6 w Ełku, (Ełk)
  126. Prywatna Szkoła Podstawowa SALWATOR w Krakowie, (Kraków)
  127. Zespół Szkół im. Orląt Lwowskich Szkoła Podstawowa nr 16 w Przemyślu, (Przemyśl)
  128. Szkoła Podstawowa nr 2 im. I Dywizji T. Kościuszki w Ełku, (Ełk)
  129. Szkoła Podstawowa Towarzystwa Oświatowego”Edukacja” im. Księcia J. Poniatowskiego w Łodzi, (Łódź)
  130. Szkoła Podstawowa nr 3 im. J. Matejki w Pruszczu Gdańskim, (Pruszcz Gdański)
  131. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Krównikach, (Krówniki)
  132. Sportowa Szkoła Podstawowa im. F. Mareckiego w Supraślu, (Supraśl)
  133. Szkoła Podstawowa im. Kpt. pil. S. Bartosika w Zegrzu Pomorskim, (Zegrze Pomorskie)
  134. Niepubliczna Niepłatna Szkoła Podstawowa z Niepublicznym Niepłatnym Oddziałem Przedszkolnym w Żelazówce, (Żelazówka)
  135. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza w Obornikach, (Oborniki)

Możesz uzyskać dostęp do swojego wniosku na stronie Fundacji Orange.