Szkoły zakwalifikowane do Programu #SuperKoderzy w edycji pilotażowej 2016/2017 - #SuperKoderzy

Szkoły zakwalifikowane do Programu #SuperKoderzy w edycji pilotażowej 2016/2017- #SuperKoderzy

  1. Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II, Września
  2. Szkoła Podstawowa nr 2 im. I Armii Wojska Polskiego w Trzebiatowie, Trzebiatów
  3. Szkoła Podstawowa im.Tysiaclecia Państwa Polskiego, Dzierzgoń
  4. Zespół Szkół Ogólnokształcących Społecznej Szkoły Podstawowej nr 14 i Społecznego Gimnazjum nr 4, Warszawa
  5. Zespół Szkolno-Wychowawczy w Huszlewie / Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Huszlew
  6. Zespół Szkół w Czarnowąsach, Czarnowąsy
  7. Szkoła Podstawowa nr 9 im. Mikołaja Kopernika, Tarnowskie Góry
  8. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej, Koluszki
  9. Szkoła Podstawowa im. Partyzantów Braci Chrzanowskich w Zespole Szkół, Gródek
  10. Niepubliczna Polsko-Angielska Szkoła Podstawowa im. Johna Deweya, Oborniki
  11. Szkoła Podstawowa nr 7 im. VII Obwodu Obroża Armii Krajowej, Legionowo
  12. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II, Olecko
  13. Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Bachorzewie, Bochorzew
  14. Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ks. Prof.. J. Tischnera, Tarnów
  15. Szkoła Podstawowa nr 56 im. Tadeusza Rejtana, Kraków
  16. Zespół Szkolno Przedszkolny w Piasku, Piasek
  17. Zespół Szkół w Bieniowie, Bieniów, gmina Zary
  18. Zespół Szkół Szkoła Podstawowa im. Karola Wojtyły w Hucie Mińskiej z/s w Cielechowiźnie, Cielechowizna
  19. Szkoła Podstawowa nr 217 z Oddziałami Integracyjnymi im. Obrońców Radiostacji AK w Rembertowie ze Szkołą Filialną w Warszawie, Warszawa
  20. Szkoła Podstawowa im. Piastów Śląskich w Zespole Szkół, Chrząstawa Wielka
  21. Szkoła Podstawowa nr 5 im.Polskich Olimpijczyków, Świecie
  22. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego, Lubsko
  23. Zespół szkół nr 3 im. Lotników Polskich, Piła
  24. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5, Sosnowiec
  25. Szkoła Podstawowa nr 13 im. Komisji Edukacji Narodowej, Olsztyn
  26. Szkoła Podstawowa nr 1 im. III Tysiąclecia, Syców
  27. Szkoła Podstawowa nr 306 im. ks. Jana Twardowskiego w Warszawie, Warszawa
  28. Szkoła Podstawowa nr 8 im. Żołnierzy Armii Krajowej, Słupsk
  29. Szkoła Podstawowa w Zgłobniu, Zgłobień
  30. Szkoła Podstawowa nr 5 im. Króla Stefana Batorego, Łódź

Szkoły zakwalifikowane do Programu #SuperKoderzy w ramach współpracy z Wolontariuszem Orange Polska

  1. Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa im. Św. Dominika Savio, Mińsk Mazowiecki
  2. Szkoła Podstawowa im W. S. Reymonta, Rosochata
  3. Szkoła Podstawowa nr 9, Legnica
  4. Szkoła Podstawowa nr 350, Warszawa
  5. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 12 Specjalna, Radom

 
 

Możesz uzyskać dostęp do swojego wniosku na stronie Fundacji Orange.